EGIRA hladké elastické pančuchové nohavice

4,80 €
Na sklade

Detské hladké jednofarebné pančuchové nohavice s jedinečnou konštrukciou, zabezpečujúcou potrebnú elasticitu napriek vysokému podielu bavlny.

  • Použitie: Kvalitné bavlnené pančuchové nohavice s hladkým povrchom pre najmenších. Príjemný materiál a jemná farebná škála zabezpečia vášmu dieťatku pohodlie po celý deń. Pančuchové nohavice pre chlapcov a dievčatá sú príjemné na dotyk i do každého počasia.
  • Konštrukcia: Hladké ponožky. elastické pančuchové nohavice.
  • Zloženie úpletu: 98% Bavlna 2% Elastan
  • OEKO-Tex: testované na zdravotnú nezávadnosť.
  • Priamo od výrobcu: ponožky vyrábame od 1934 a pri každom páre garantujeme kvalitu.
  • Vyrobené na Slovensku: vyrobené priamo pod Tatrami.

ZLOŽENIE ÚPLETU:

98%   Bavlnené vlákna   Bavlna je hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe textilných výrobkov. Vyznačuje sa vhodnou pevnosťou, pružnosťou, ťažnosťou, dobrými tepelno-izolačnými schopnosťami a schopnosťou dobre prijímať farbivá.
      
2%   Elastánové vlákna   Elastán, elastomerové vlákna alebo polyuretánové vlákna (PUR) sa vyznačujú veľkou rozťažnosťou a schopnosťou opakovaného a takmer úplného návratu do pôvodných rozmerov. Polyuretánové vlákna pod značkou LYCRA vyrába firma Invista (predtým DuPont) a pod značkou DORLASTAN firma BAYER. Vo výrobe ponožiek sa používa okrem holej (neopriadanej) lycry aj opriadaná lycra a to buď polyamidom alebo bavlnou (core-garn).
      

KONŠTRUKČNÉ PRVKY:

Viac informácií
Product Name Rewrite Nie je k dispozícii
Veľkosť EU Nie
Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:EGIRA hladké elastické pančuchové nohavice