UPOZORNENIE:  OBJEDNÁVKY OD 20. 12. 2017 BUDÚ DORUČENÉ PO 08. 01. 2018     

ADER s aktívnym striebrom

2,70 €
Na sklade

Členkové ponožky s froté chodidlom, priedušným priehlavkom a aktívnymi iónmi striebra.

  • Použitie: Pohodlné členkové ponožky na relax aj športové vyžitie. Vďaka špeciálnej konštrukcii je noha v teple a suchu.Zakomponované striebro zabezpečí nohe antibakteriálne prostredie, froté chodidlo prispeje k pohodliu aj pri celodennej záťaži.
  • Konštrukcia: Hladké ponožky. Spevnená špica a päta. Froté na chodile. Prievzdušná zóna na priehlavku.
  • Zloženie úpletu: 75% Bavlna 25% Polypropylen Ag
  • OEKO-Tex: testované na zdravotnú nezávadnosť.
  • Priamo od výrobcu: ponožky vyrábame od 1934 a pri každom páre garantujeme kvalitu.
  • Vyrobené na Slovensku: vyrobené priamo pod Tatrami.

ZLOŽENIE ÚPLETU:

75%   Bavlnené vlákna   Bavlna je hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe textilných výrobkov. Vyznačuje sa vhodnou pevnosťou, pružnosťou, ťažnosťou, dobrými tepelno-izolačnými schopnosťami a schopnosťou dobre prijímať farbivá.
      
25%   Polypropylénové vlákna so striebrom   Striebro je známe ako antimikrobiálna látka účinná v boji s baktériami, plesňami a kvasinkami. Zároveň má dobrý vplyv na liečenie drobných škrabancov alebo odrenín a urýchľuje regeneráciu pokožky. Pôsobí aj proti akné, psoriáze, ekzémom a zápalom. Používa sa ako priama súčasť materiálu (polypropylén s aktívnymi biogénnymi ióntami striebra Ag+ implantovanými do jadra priadze). Použitie striebra je netoxické a zdravotne nezávadné.
      

KONŠTRUKCIA PRVKY:

Spevnená špica a päta   Spevnená špica a päta   Pridanie dodatočného materiálu v oblasti päty a špice zabezpečuje nielen ochranu pokožky pred otláčaním a odieraním, ale aj zvyšuje odolnosť odolnosť voči namáhaniu a odieraniu. Okrem výrobkov zo 100% bavlny sa pre spevnenie najčastejšie používa polyamidové (PAD) vlákno.
      
Froté zóna   Froté zóna v chodidle   Pridaním dodatočného voľnejšieho vlákna pri pletení materiálu vznikajú nad povrchom úpletu malé očká, ktoré vytvárajú jemný a mäkký povrch – froté. Takto zväčšený objem materiálu pôsobí ako ochrana proti odieraniu a otláčaniu pokožky a má aj dobré izolačné vlastnosti. Masážny efekt je dosiahnutý striedaním froté a hladkého úpletu v chodidle.
      
Priedušná zóna   Priedušná zóna   “Mriežkovaná” štruktúra úpletu v priehlavkovej alebo chodidlovej časti ponožky v kombinácii s vhodným materiálom (najčastejšie kombinácia bavlny a polypropylénu) zabezpečuje efektívne odvádzanie vlhkosti od pokožky.
      
Viac informácií
Skrátený názov ADER s aktívnym striebrom
Veľkosť EU Nie je k dispozícii
Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:ADER členkové ponožky s odvádzaním vlhkosti, striebrom a froté chodidlom
Your Rating
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac v záložke "Ochrana osobných údajov". Copyright © 2017 Magento, Inc. All rights reserved.